• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Zondag 23 november laatste training Najaarsmodule

Gepubliceerd op: 26-03-2021

Zondag 23 november laatste training Najaarsmodule

Komende zondag 23 november staat op Sportpark Wiarda de 10e en laatste training van de Najaarsmodule van Voetbalschool Doelbewust op het programma.

 

De 62 deelnemers kunnen samen met de vele trainers terugkijken op een super geslaagde najaarsmodule. Onder prachtige weersomstandigheden ( 8 van de 9 trainingen) hebben  alle gemotiveerde spelers/speelsters met een gevarieerd trainingsprogramma weer prachtige stappen in hun ontwikkeling gezet.

 

Zonder de passie/inzet van al onze vrijwilligers (de vele trainers en kantinemedewerkers) en de bijdrage van onze voetbalpartners / sponsors had het niet gelukt om er wederom zo'n groot succes van te maken. Iedereen enorm dank daarvoor.

 

Gezien het enorme succes en de grote belangstelling gaan we in 2015 uiteraard opnieuw van start met een Voorjaarsmodule! Binnenkort zullen we iedereen berichten over de data en de locatie.